Elektronik kılavuzları yükleme sayfamıza hoş geldiniz

Talimatlar: Etiketin üzerinde görülen REF kodunu eksiksiz giriniz, SEARCH (ARAMA) üzerine tıklayınız.

  • PDF dosyaları Adobe internet sitesinden indirilebilen Adobe Acrobat yazılımı ile okunabilir. Yüklemek için burayı tıklayın.
  • Dokümenı indirmeye ve daha sonra incelemek için kaydetmeye karar verirseniz, dokümanı her incelediğinizde yayınlanmış en son versiyonuna sahip olduğunuzdan emin olun.

Aşağıdaki görüntü bu arama öğesi ile gösterilen ürün etiketleri örneklerini temsil eder.

Example

Uyarı : Bütün ürünler için eIFU bu internet sitesi üzerinde bulunmayabilir. Eğer bir ürünün eIFU'si bulunmuyorsa, sistem « no product or document was found » (Hiç bir ürün veya doküman bulunamadı) mesajını ekrana getirir.

Ürünler bütün piyasalarda mutlaka mevcut olmayabilir. Ürünlerin bulunabilirliği bireysel piyasalardaki yasal izinlere bağlıdır. Ürünlerimizin bölgenizde bulunabilirliğine ilişkin sorularınız için lütfen SBM temsilciniz ile iletişime geçin.

Talep üzerine, kullanma talimatlarının bir kopyasını 7 gün içinde masrafsız olarak kağıt üzerine basılı olarak almak mümkündür. Talep email, telefon veya posta yoluyla yapılabilir : S.B.M. SAS - eIFU department - ZI du Monge - 65100 LOURDES - FRANCE / Phone +33 (0) 5 62 42 32 12 / Email e-ifu@sbm-fr.com

SBM France | Solutions for Biosurgery since 1991
Solutions for BioSurgery since 1991