Witamy na naszej stronie pobierania instrukcji elektronicznych

Instrukcja: Proszę wpisać kod REF dokładnie taki, jaki widnieje na etykiecie, a następnie kliknąć SEARCH (SZUKAJ).

  • Do odczytu plików PDF służy program Adobe Acrobat, który można pobrać ze strony internetowej Adobe. Kliknij tutaj aby go pobrać.
  • Jeśli zdecydujesz się pobrać dokument i zachować go do wglądu w przyszłości, upewnij się, że masz najnowszą wersję online za każdym razem, gdy przeglądasz dokument.

Poniższy obrazek przedstawia przykłady etykiet produktów z tym elementem wyszukiwania.

Example

Uwaga: eIFU mogą nie być dostępne dla wszystkich produktów na tej stronie. Jeśli eIFU jakiegoś produktu nie jest dostępna, system wyświetla komunikat „no product or document was found” (Nie znaleziono żadnego produktu lub dokumentu).

Produkty mogą nie być dostępne na wszystkich rynkach. Dostępność produktów zależy od przepisów regulacyjnych na poszczególnych rynkach. Prosimy o kontakt z lokalnym przedstawicielem SBM w przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących dostępności naszych produktów w Państwa regionie.

Na życzenie klienta można otrzymać instrukcję w wersji papierowej, w ciągu 7 dni, bez dodatkowych opłat. Żądanie może być złożone za pomocą poczty, poczty elektronicznej lub telefonicznie : S.B.M. SAS - eIFU department - ZI du Monge - 65100 LOURDES - FRANCE / Phone +33 (0) 5 62 42 32 12 / Email e-ifu@sbm-fr.com

SBM France | Solutions for Biosurgery since 1991
Solutions for BioSurgery since 1991